Menemen FK’de işler yolunda gitmiyor
![](https://habermamak.com.tr/wp-content/uploads/2022/11/menemen-fkde-isler-yolunda-gitmiyor-u5flwxJV.webp)
TFF 2. Lig Beyaz Küme’de yer alan Menemen FK, son haftalarda gelen makûs sonuçlardan sonra süratlice alt sıralara gerçek ilerledi. İzmir temsilcisi, ligdeki son 10 haftada yalnızca 2 galibiyet alabildi.
TFF 2. Lig Beyaz Küme takımlarından Menemen FK, döneme tesirli bir giriş yapmıştı. İzmir temsilcisi, ligde çıktığı birinci 5 maçta 4 galibiyet 1 yenilgiye imza atarak kendini tepeye atmıştı. Sonuçlar bu türlü olunca gözler liderlik yarışına çevrilmişti. Daha sonra gelen makus sonuçlarla birlikte Menemen FK, kendini süratlice 12. sırada buldu. Sarı-lacivertliler, ligde çıktığı son 10 karşılaşmada 2 galibiyet 5 yenilgi 3 beraberlik aldı. Bu maçlarda 11 gol kaydeden İzmir temsilcisi, kalesinde de 16 gol gördü. Menemen FK, ayrıyeten ligde çıktığı son 4 maçta da galibiyet yüzü göremedi. Sarı-lacivertlilerin birinci maksadı 4 Aralık Pazar günü Çorum FK maçıyla birlikte bu makûs gidişatı sonlandırmak olacak. – İZMİR